Szövegdoboz:
Szövegdoboz:
Képtalálat a következőre: „youtube icon”Bakonyi Betyárnapok–
Országos Betyártalálkozó
Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

XIII. Bakonyi Betyárnapok és Országos Betyártalálkozó

2011. augusztus 12-13. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

 

Díjazottjaink kategorizálva

Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

 

Betyárcsípős Pizzaevő verseny nyertese: Szakács Milán (Zirc)

 

Palacsintaevő verseny nyertese: Sárfi Éva (Lázi)

 

Ételfőző verseny nyertesei:

1. helyezett: Kajárpéc csapata, séf: Németh Lajos (Kajárpéc), étel: betyárragu

2. helyezett: Mi-no-team csapata, séf. Ürmös Mihály (Zirc), étel: őzpörkölt

3. helyezett: Vad Zenészek csapata, séf: Mavizer István (Csetény), étel: szarvaspörkölt

Különdíj: Zirci Teniszklub csapata, séf: Marjai Zoltán és Sárvári Balázs (Zirc), étel: vaddisznóból Greszlem ragu

 

2011 Legnagyobb bakonyi betyárja: Varga Antal (Olaszfalu)

 

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

Bálint Csaba a csetényi Régió Zenekar tagjai a csetényi Zenergia együttes férfitagjai Csizmadia Géza a derceni Gyöngyösbokréta Néptáncegyüttes kisfiútagjai a eplényi Fortuna Színjátszó Egyesület férfitagjai azEplényi Komédiás Egylet férfitagjai Fritz Péter a gyulafirátóti Bakonyerdő Pávakör férfitagjai Horák Árpád Horváth István az Indygó együttes tagjai Ivanovics Imre Kubicsek Rudolf Laczkó Albert Magyar Lajos Miszi Béla Nagy Zoltán Radics Péter a Sárréti Szittyalovas Egyesület tagjai Schmidt Tibor Somogyi Tamás Soós Richárd Szerencse Zoltán Takács László Tutinka Zoltán a zirci Égigérő Fa Hagyományőrző és Néptánccsoport kisfiútagjai a Zirci Rendőrőrs tagjai

 

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

Berkesi Gáborné Klári Brevics Lászlóné a csetényi Zenergia együttes nőtagjai a derceni Gyöngyösbokréta Néptáncegyüttes kislánytagjai a eplényi Fortuna Színjátszó Egyesület nőtagjai Eplényi Komédiás Egylet nőtagjai Free Dance tagjai a gyulafirátóti Bakonyerdő Pávakör nőtagjai Keresztes Ildikó Kovács Kati Lencsés Tamara Oszvald Marika Retro Kids tagjai Salamon Kinga Somogyi Katalin Strenner Viktória Széles Tímea a zirci Égigérő Fa Hagyományőrző és Néptáncscsoport kislánytagjai a Zirci Szöcskék kislánytagjai

 

Lovasprogramok:

Fogathajtás:

1. Hapek Lacika Burján és Csillag (pónik) Zirc

2. Szájvolt Misi Mani és Csipa Várpalota

3. Varga Zsolt Cuki és Rigó Csetény

Legfiatalabb fogathajtó: Kukoda Norbert (27 éves)

 

Díjugratás:

Kezdő:

1. Marosi Melinda Orkán Csiszár LE Litér

2. Kránitz Csenge Szikra Balácza LE Gyulafirátót

3. Czink Vivien Csillag Bakonyi LE

 

Haladó:

1. Lénárt Károly Patkó Bandi Hétkút LE

2. Fogl Réka Leila Pápateszéri LE, Pénzesgyőr

3 .Fogl Réka Szilfrid Pápateszéri LE, Pénzesgyőr

Legfiatalabb díjugrató: Fogl Réka (13 éves)

 

Ügyességi:

1. Kránitz Csenge Szikra Gyulafirátót

2. Harangozó József Csillag Úrhida

3. Somogyi József Szeli Zirc

Legfiatalabb ügyességi versenyző: Pintér Anna 9 éves (Balatonalmádi)

 

Betyáros hajrá:

Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó torna

1. Tekila

2. Hopekó BK

3. Somlóvásárhely

4. Csikóbőrös Kulacs FC

5. Dream Team

6. WD 40

Kizárva: AS Kóma (nem jelent meg a helyosztó mérkőzésen)

 

Sobri-díjasok:

Legjobb mezőnyjátékos kategória: Penics Norbert (Hopekó BK)

Legjobb kapus kategória: Bakos Bálint (Somlóvásárhely)

 

Gólbetyár: Ulrich Márk (Tekila, 9 találattal)

 

Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny (20 nevező)

Győztes: Truszka Zoltán (Zirc) 6 értékesített büntetővel

 

Szegénylegények vigasztaló oklevél

Bakonybél FC felnőtt csapata

FC Zirc ifjúsági–Bakonybél FC /3:0/

Várpalotai Bányász II. csapata

FC Zirc felnőtt–Várpalotai Bányász II /5:4/