Szövegdoboz:
Szövegdoboz:
Képtalálat a következőre: „youtube icon”Bakonyi Betyárnapok–
Országos Betyártalálkozó
Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

XIV. Bakonyi Betyárnapok – Országos Betyártalálkozó

2012. augusztus 10-11. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

 

Díjazottjaink kategorizálva

Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

 

Csípős kebabevő verseny (Miss Kebab Ételbár): Bernáth Máté

Sörivó verseny (Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó): Fekete Csongor

Fagylaltnyaló verseny (Pepe Cukrászda): Szepesi Géza

 

Főzőverseny eredményei:

1. Szabó Klán, séf: Szabóné Mariann, Olaszfalu, étel: Póréhagymás szarvasragu

2. Polgár József és csapata, séf. Polgár József, étel: Sertéspörkölt

3. Csipet Csapat, séf: Fekete Angyal (Zirci Kórház dolgozói), étel: Vadpörkölt

Különdíj: Molnár János, séf: Molnár János, Felvidék (Nemesócsa), étel: Füstölt húsos babgulyás

 

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

Csizmadia Gézáné Gyenesdiási Dalárda nő tagjai (zalai vendégbetyárok) Keztyüs Piroska Kucseráné Kata Litéri Szárazág és Zöldág Néptáncegyüttes nő tagjai Mór Erika Nagy Luca Némethné Gunther Teréz Pad Zsanett (menyasszony) Palkovics Jánosné Petus Mónika Primász Ivett (menyasszony) Solymosi Katalin Turcsányi Nikolett Wágner Kitti

 

„Gyerek szépasszony”: Berhidai Kincső

 

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

Bakony Baranta Bieber István Bierbauer Zoltán Bujdosó Attila (Tata) Gyenesdiási Dalárda (zalai vendégbetyárok) férfi tagjai Hujber Roland Kőrösi Ferenc (Csongrád megye) Lezsák István (vőlegény) Litéri Szárazág és Zöldág Néptáncegyüttes férfi tagjai Magyar Péter Martos Gábor (Tata) Mészáros János Elek Mészáros Milán (vőlegény)   Németh Gyula (Nagyigmánd) Nyári Trió Pápai vendégbetyárok Sugarloaf Széljáró Balladás Tegnap Népzenekar Varga Viktor Zirci Rendőrőrs tagjai

 

Gyerek betyár”: Berhidai Barangó

„Pelenkás betyár”: Borbás Kristóf

 

Lovasprogramok díjazottjai:

Ügyességi ifjúsági játék helyezettjei:

1. Klausz Adrienn (Olaszfalu)

2. Tóth Ferenc (Érd)

3. Tóth Alexandra (Borzavár)

 

Ügyességi felnőtt játék helyezettjei:

1. Honyecz Zoltán (Zirc)

2. Deézsi Árpád (Borzavár)

3. Berta István (Sóly)

 

Fogathajtás:

1. Kovács Géza (Csetény)

2. Hapek László (Zirc)

3. Vitner János

 

II. Betyáros hajrá:

Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó-torna (12 csapat)

1. Tequila FC

2. Botlábúak

3. Vállalkozók

 

A torna „Gólbetyára”: Muladi József (Alcoa FC, 8 találattal)

 

Sobri-díj”

Legjobb mezőnyjátékos kategória: Pálmai Zoltán (Tequila FC)

Legjobb kapus kategória: Ifj. Budai Attila (Botlábúak)

 

Öreg betyár nem vén betyár!”, avagy a torna legidősebb játékosa: Somogyi Ferenc (Alcoa FC, 62 év)

 

Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny (közel 30 nevező): Ifj. Bagi István (Zirc) 4 értékesített büntetővel

 

Öregfiúk futball mérkőzés eredménye:

A Szegénylegények Vigasztaló Oklevelet” a zirci Öregfiúk vehették át.  (Zirc–Pápa 1:5)