XIX. BAKONYI BETYÁRNAPOKOrszágos betyártalálkozó

 

Zirc, 2017. augusztus 4-5.

Díjazottjaink kategorizálva

 

XVI. Bakonyi Betyárnapok – Országos Betyártalálkozó

2014. augusztus 8-9. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

 

Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

 

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

Czető Zsanett

Csaba Lilla

Encz Ica

Holly Emilné

Kirsteuer Ferencné

Paál Lívia – (Misszió)

Szalontay Szilvia

Varga Izabella

Wolfné Litter Beáta

 

2014 Legnagyobb bakonyi betyárja: Nagy Zoltán (Csetényi Tájház)

 

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

Benkó Dixiland Band

Berta Norbert

Bittmann Ottó

Dr. Dusanek Péter

Dr. Horváth Zsolt

Hajdú Péter

Hermál Mátyás

Honbolygó László

Hujber Kristóf

Ivanovics Imre

Jávor Pál Nemzeti Czigányzenekar

Kertész Milán

Kovács József László

Kőműves Sándor

ifj. Kőműves Sándor

Motiva Zenekar

P. Nagy Ferenc

Panker Jenő

R. Kárpáti Péter

Rácz Olivér és a Central Együttes

Sebestyén Antal

Sipos F. Tamás

Tenk Mihály

Vajcs Gábor

Varga Levente

z’Energia Együttes

 

Leghetykébb Bajusz gazdája: Kertész Zoltán

 

Legbetyárosabb Arcszőrzet díjat érdemelt: Sipos F. Tamás

 

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

1.  Zirci Erzsébet Kórház – Vaddisznó java vadas mártásban pirított gombóccal

2.  Öregedő mindenevők – Tavaszi szarvastokány öregedő módra tócsnival

3.  Szabó klán – Slambuc Szabó módra

 

Különdíj: Kotyvasztók – Bakonyi húsos palacsinta

Betyárdíj: Tunyogiak - Lópörkölt tarhonyával

 

Tombola nyertesek:

A Szarvaskút Hotel és Kemencés Étterem felajánlását, a fődíjat

Garbacz – Aschenbrenner Szilvia nyerte Tatabányáról

 

Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték Makrygialosra:

Szakács Krisztián (Zirc)

Sömjén Krisztina (Zirc)

 

A zirci futballpuszta hősei

Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó-torna eredménye:

1. Legelő Hősei FC | A győztes névsora: Sebestyén Dávid edző, Baumann Péter, Fellenbech Balázs, Gyimesi András,
 Németh Bálint, Kacsala István, Németh Jenő, Tárnok Márk, Németh Máté

2.  Zirc 019

3.  Szentmi SE

4.  Metál Brigád

 

A torna „Gólbetyára”: Papp Bence (Zirc 019)

 

„Sobri-díj”

Legjobb mezőnyjátékos kategória: Kacsala István (Legelő Hősei FC)

Legjobb kapus kategória: Németh Jenő (Legelő Hősei FC)

 

Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny: Somogyi Gergő

 

Zirc–Csetény Öregfiúk futball mérkőzés eredménye:

A „Szegénylegények Vigasztaló Oklevelet” a csetényi Öregfiúk vehették át.

 

Betyáros Hajrá teniszverseny eredménye:

Páros kategória:

1. Stanka László / Ifj. Stanka László

2. Budai Sándor / Kovács Bertalan

3. Szemelweisz József / Molnár József

 

Egyéni kategória:

1. Stanka László

2. Herk Csaba

3. Ifj. Stanka László