Szövegdoboz:
Szövegdoboz:
Képtalálat a következőre: „youtube icon”Bakonyi Betyárnapok–
Országos Betyártalálkozó
Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

XVI. Bakonyi Betyárnapok – Országos Betyártalálkozó

2014. augusztus 8-9. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

 

Díjazottjaink kategorizálva

Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

 

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

Czető Zsanett ● Csaba Lilla ● Encz Ica Holly Emilné Kirsteuer Ferencné Paál Lívia – (Misszió) Szalontay Szilvia Varga Izabella Wolfné Litter Beáta

 

2014 Legnagyobb bakonyi betyárja: Nagy Zoltán (Csetényi Tájház)

 

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

Benkó Dixiland Band ● Berta Norbert ● Bittmann Ottó ● Dr. Dusanek Péter ●Dr. Horváth Zsolt ● Hajdú Péter ● Hermál Mátyás ● Honbolygó László ● Hujber Kristóf ● Ivanovics Imre ● Jávor Pál Nemzeti Czigányzenekar ● Kertész Milán ● Kovács József László ● Kőműves Sándor ● ifj. Kőműves Sándor ● Motiva Zenekar ● P. Nagy Ferenc ● Panker Jenő ● R. Kárpáti Péter ● Rácz Olivér és a Central Együttes ● Sebestyén Antal ● Sipos F. Tamás ● Tenk Mihály ● Vajcs Gábor ● Varga Levente ● z’Energia Együttes

 

Leghetykébb Bajusz gazdája: Kertész Zoltán

 

Legbetyárosabb Arcszőrzet díjat érdemelt: Sipos F. Tamás

 

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

1.  Zirci Erzsébet Kórház – Vaddisznó java vadas mártásban pirított gombóccal

2.  Öregedő mindenevők – Tavaszi szarvastokány öregedő módra tócsnival

3.  Szabó klán – Slambuc Szabó módra

Különdíj: Kotyvasztók – Bakonyi húsos palacsinta

Betyárdíj: Tunyogiak - Lópörkölt tarhonyával

 

Tombola nyertesek:

A Szarvaskút Hotel és Kemencés Étterem felajánlását, a fődíjat

Garbacz – Aschenbrenner Szilvia nyerte Tatabányáról

Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték Makrygialosra:

Szakács Krisztián (Zirc)

Sömjén Krisztina (Zirc)

 

A zirci futballpuszta hősei

Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó-torna eredménye:

1. Legelő Hősei FC | A győztes névsora: Sebestyén Dávid edző Baumann Péter Fellenbech Balázs Gyimesi András Németh Bálint Kacsala István Németh Jenő Tárnok Márk Németh Máté

2.  Zirc 019

3.  Szentmi SE

4.  Metál Brigád

 

A torna „Gólbetyára”: Papp Bence (Zirc 019)

 

„Sobri-díj”

Legjobb mezőnyjátékos kategória: Kacsala István (Legelő Hősei FC)

Legjobb kapus kategória: Németh Jenő (Legelő Hősei FC)

 

Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny: Somogyi Gergő

 

Zirc–Csetény Öregfiúk futball mérkőzés eredménye:

A „Szegénylegények Vigasztaló Oklevelet” a csetényi Öregfiúk vehették át.

 

Betyáros Hajrá teniszverseny eredménye:

Páros kategória:

1. Stanka László / Ifj. Stanka László

2. Budai Sándor / Kovács Bertalan

3. Szemelweisz József / Molnár József

 

Egyéni kategória:

1. Stanka László

2. Herk Csaba

3. Ifj. Stanka László