Szövegdoboz:
Szövegdoboz:
Képtalálat a következőre: „youtube icon”Bakonyi Betyárnapok–
Országos Betyártalálkozó
Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

XVII. Bakonyi Betyárnapok – Országos Betyártalálkozó

2015. augusztus 14-15. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

 

Díjazottjaink kategorizálva

Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

 

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

Fésüs Lajosné ● Győri Nikoletta ● Honey Sweet Táncstúdió ●  Horváth Martina ● Seggét Vakaró Juliska (betyár - mennyasszony) ● Strasszer Ödönné ● Török Zoltánné● Valler Krisztina● Varga Ramóna ● Veidinger Krisztina● Wolf Sarolta● Wolt Kati (előadóművész)

 

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

Áldás Együttes ● Bakonyi Betyárok Nemzeti Egylete ● Dávid Roland ● dr. Kovács Zoltán (államtitkár) ● Farkas Péter ● Körösök Völgye Vitézi Bandérium ● Kropf Miklós ● Mezőkeresztesi László (betyár - mennyasszony) ● Pulzus Együttes ● Révész Ferenc ● Szalontay Zoltán ● Wolf Ferenc

 

Leghetykébb Bajusz gazdája: Balogh Péter

Legnagyobb Bakonyi Betyár: Horváth István (fővédnök)

 

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

1. Tündérfarm II. – Ribizlis vaddisznóragu krumplifánkkal

2. A Győztesek - Pincepörkölt

3. Bakonyi Betyárok Nemzeti Egylete - Sóderágyon készült bakonyi betyár "pörkütt"

Különdíj: FKK Betyárok Konyhája - Vadpörkölt vargányával

Betyárdíj: Közétkezde - Sertéshúsos krumpligulyás

 

Tombola nyertesek:

Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték Makrygialosra:

1. Somogyi Gabriella (Zirc)

2. Cziráki István (Zirc)

3. Pej Zsolt István (Zirc)

 

Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó-torna eredménye:

1. In-Team

2. Legelő Hősei

3. Szentmi SE.

 

A torna „Gólbetyára”: Kalányos Roland (Vállalkozók)

 

„Sobri-díj”

Legjobb mezőnyjátékos kategória: Vörösházi Gábor (In-Team)

Legjobb kapus kategória: Budai Attila (In-Team)

 

„Nem csak a betyárpuskák sülnek el…” nyílt lövészverseny:

Ifjúsági fiú:

1. Mihályfi Vendel

2. Vágenhoffer Dávid

3. Ambrus Szabolcs

 

Ifjúsági lány:

1. Panyi Kinga

2. Bittmann Kata

3. Horváth Nikoletta

 

Felnőtt férfi:

1. Varjas József

2. Bittmann Márton

3. Somogyi Tamás

 

Felnőtt nő:

1. Dr. Mihályfiné Frómann Edit

2. Szeremley Virág

3. Kugler Anita

 

„Menekülés a pandúrok elől”

Felnőtt férfi:

1. dr. Kovács Zalán

2. dr. Mihályfi István

 

Felnőtt :

1. dr. Mihályfiné Frómann Edit

 

Ők hárman sportlövészetben is indultak, így átvehették az idei évben megalapított „Futó és célzó betyár érdemrend”-et.

 

Lovas programok díjazottai:

Legfiatalabb lovas: Ozsváth Lilike

Legidősebb lovas: Szajvolt Mihály

Székfoglaló verseny győztese: Somogyi József

 

Az ügyességi versenyszámokban díjazottak:

1. Fazekas Bori

2. Szabó Luca

3. Fogl Réka

 

Lovasbemutató bajnokai: Németh Dominik, Peczánka János

Lovas csapatok díjazottai: Miszi Béla, Csontó Zolán