Szövegdoboz:
Szövegdoboz:
Képtalálat a következőre: „youtube icon”Bakonyi Betyárnapok–
Országos Betyártalálkozó
Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

XVIII. Bakonyi Betyárnapok – Országos Betyártalálkozó

2016. augusztus 5-6. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

 

Díjazottjaink kategorizálva

Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

 

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

Balta Anikó Chugyik-Kalincsák Bea (Kanga tréning) Kiss Mónika Kovács Gyöngyi Kucsera Fanni Kucseráné Kati László Gréta Lencse Betti Lott Henrietta (Bakonyi Babázó) Mottl Júlia (Ringató) Teszéri Csenge Tringli Alexa Tringli Hanna

 

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

Blackriders együttes Borra Való Együttes Fekete Zsigmond Foky mulatós Fourtissimo Együttes "Gyöngyösbokréta" Néptánccsoport Herbály András Margaréta dalkör Pepe (Szöllősi Péter) Pirger Károly Poór Péter Retroleum zenekar Schreindorfer Károly Somogyi Barnabás Vida József (B3 Takarék Szövetkezet) Zirci Winner's Elements Hip-hop Tánccsoport

 

Leghetykébb Bajusz gazdája: Pongrácz Gyula

 

Legnagyobb Bakonyi Betyár: Pongrácz Gyula

 

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

1. Bakonyi Csipetkék - A betyár mindenit, alias pincepörkölt

2. Enyém - A marhapörkölt

3. Menő Manó - Vaddisznó pörkölt

Különdíj : Tündérfarm - Birsalmás vaddisznó ragu bébi spenótos gombóccal

 

Tombola nyertesek:

Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték Makrygialosra:

Palkovics Jánosné (Zirc)

Kecskés Adrienn (Zirc)

Skobrák Ferenc (Zirc)

 

B3 TAKARÉK Szövetkezet játékának nyertesei:

Bakonyi Álmos

Hiller Dorottya

Kristály Martin

 

VI. Betyáros Hajrá eredményei:

Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó-torna:

1. In-Team

2. ATF

3. Legelő Hősei

 

A torna „Gólbetyára”: Bachstedter Szabolcs (In-Team)

 

„Sobri-díj”

Legjobb mezőnyjátékos kategória: Dávid Ádám (ATF)

Legjobb kapus kategória: Hermann Dávid (ATF)

 

„Nem csak a betyárpuskák sülnek el…” nyílt lövészverseny

Ifjúsági lány:

1. Bittmann Kata

2. Vintze Regina

3. Kovács Mira Zoé

 

Ifjúsági fiú:

1. Mihályfi Vendel

2. Horváth Bálint

3. Kaszás Ármin

 

Felnőtt nő:

1. Panyi Kinga

2. Lakatosné Nagy Henrietta

3. Horváthné Antal Zsuzsa

 

Felnőtt férfi:

1. Kovács Bertalan

2. Vágenhoffer Bálint

3. Lakatos Krisztián

 

Lovas programok díjazottai:

Kezdő ügyességi:

1. Silingi Zsófia, Zirc Tündérfarm

2. Fazekas Levente, Ajkai LHE

3. Tamási Hanna, Zirc Tündérfarm

 

Haladó ügyességi:

1. Szentmihályi Mónika,Várpalota

2. Ozsváth Lili, Zirc Tündérfarm

3. Simicska Anna, Hárskúti LK

 

Nehéz ügyességi:

1. Gombás Gréta, Ajkai LHE

2. Szabó Róbert

3. Simicska Anna, Hárskúti LK

 

Díjugratás 50-60 cm

1. Csánicz Laura, Ajkai LHE

2. Rába Anna, Kerta SE

3. Gombás Gréta, Ajkai LHE

 

Díjugratás 60-70 cm

1. Csánicz Laura, Ajkai LHE

2. Rába Anna, Kerta SE

3. Ozsváth Lili, Zirc Tündérfarm