XIX. BAKONYI BETYÁRNAPOKOrszágos betyártalálkozó

 

Zirc, 2017. augusztus 4-5.

Díjazottjaink kategorizálva

 

XIX. Bakonyi Betyárnapok – Országos Betyártalálkozó

2017. augusztus 4-5 | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

 

Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

 

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

Bereczki Eszter

Csombor Mariann

Csordás Zoltánné

Dénes Dominika

Dr. Farkas Judit

Fürst Katalin (Mennyasszony)

Gáspár Fanni

Horváthné Pál Andrea

Katona Brigitta

Kovács Laura

Lekrinszky Anett

Magyar László

Magyarné Anikó

Molnár Éva

Pilisené Erzsi

Pillerné Ács Ágnes

Szászné Pintér Éva

Takács Eszter

Vutka Martina

 

Csárdabéli Szépkisasszonyok:

Weinper Luca

Buzás Panni

Pénzes Anna

 

Csárdabéli Csinibaba: Ujvári Emma

 

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

Bakonyi Gergő

Bakonyi Vadkanok

Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola Ifjúsági Fúvószenekara

Baróti Gaál Mózes Általános Iskola néptánc csoportja

Csetényi Bujka Néptánccsoport

Csordás Balázs

Csordás Zoltán

Devecseri Ifjúsági Fúvószenekar,

Dj Kicsee

Dr. Ipsits Csaba

GTEV SURTHALER-LAUTER

Horák Áron

Horváth Norbert

Kajárpéci Vízirevü Társulat

Kaszás Béla

Kelevézek

Konkoly Merse

Koós Máté

„Libavonat” zenekar

LXear zenekar

Molnár György koncertzenekara

Nádas György

Pénzes Sándor

Pódium Színház

Something Nice zenekar

Stefi

Walkó Csaba

Zirci Fúvósok

 

Bakonyi Betyárlegényke

Weinper Csanád Zsolt

Pénzes Nimród Zsombor

Pénzes Boldizsár Zsigmond

Pénzes Mátyás Bendegúz

 

Leghetykébb Bajusz gazdája: Bujdosó Attila

 

Legnagyobb Bakonyi Betyár: Bakonykarszt Zrt. Zirci Üzemmérnökség

 

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

1.  Tündérfarm: Rókagombás bakonyi betyár ragu vajas galuskával

2.  A régiek: Csülökpörkölt

3.  Csipet csapat: Sertéspörkölt

Különdíj: Soproni — Bakonyi sertéstokány

 

 

Tombola nyertesek:

Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték Makrygialosra a nyári szezonra:

Erdős Ramóna (Zirc)

Schvéger Norbert (Zirc)

 

Az Androméda Travel Kft. szilveszteri Ajándék-Utalvány felajánlását nyerték a görögországi Makrygialos üdülőhelyen

Erdős Ramóna (Zirc)

Panyi Kinga (Zirc)

 

V. Betyáros Hajrá eredményei:

 

Bakonyi Betyárkupa:

Serdülők:

FC Zirc–Csetény SE 6:1

 

Öregfiúk:

Zirc–Bakonybél 3:2

 

Felnőtt:

Zirc-Dudar SE–Gyulafirátót 4:2

 

Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny: Pej Zsolt

 

„Nem csak a betyárpuskák sülnek el…” nyílt lövészverseny

Felnőtt férfi:

1.  Vintze Csaba, (Zirc)

2.  Kovács Bertalan (Zirc)

3.  Somogyi Tamás (Bakonybél)

 

Felnőtt nő:

1.  Kugler Anita (Budapest)

2.  Vintzéné Valler Edit (Zirc)

3.  Finta-Sarkadi Beáta (Szombathely)

 

Ifjúsági fiú:

1.  Vágenhoffer Dávid (Zirc)

2.  Végh Zsigmond (Zirc)

3.  Vajda Marcell)

 

Ifjúsági lány:

1.  Vintze Zsófia (Zirc)

2.  Lingl Nóra (Zirc)

3.  Nagy Beatrix (Zirc)

 

Lovas programok díjazottai:

Kezdő ügyességi:

1. Nagy Alexandra (Csetény)

2. Acsai Ramóna

3. Nagy Zoltán (Csetény)

 

Haladó ügyességi:

1. Domonkos Krisztián (Kajárpéc)

2. Silingi Zsófia (Tündér Farm)

3. Bódis Ferenc (Lázi)

 

Kezdő díjugrató:

1. Fa Virág (Tündér Farm)

2. Nagy Kira Rebeka (Csót – Bakonyalja Lovas Klub)

3. Silingi Zsófia (Tündér Farm)

 

Haladó díjugrató:

1. Lénárt Károly (Gyónpuszta)

2. Miszi Béla (Tündér Farm)