Szövegdoboz:
Szövegdoboz:
Képtalálat a következőre: „youtube icon”Bakonyi Betyárnapok–
Országos Betyártalálkozó
Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

XIX. Bakonyi Betyárnapok – Országos Betyártalálkozó

2017. augusztus 4-5 | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

 

Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

 

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

Bereczki Eszter Csombor Mariann Csordás Zoltánné Dénes Dominika Dr. Farkas Judit Fürst Katalin (Mennyasszony) Gáspár Fanni Horváthné Pál Andrea Katona Brigitta Kovács Laura Lekrinszky Anett Magyar László Magyarné Anikó Molnár Éva Pilisené Erzsi Pillerné Ács Ágnes Szászné Pintér Éva Takács Eszter Vutka Martina

 

Csárdabéli Szépkisasszonyok: Weinper Luca Buzás Panni Pénzes Anna

 

Csárdabéli Csinibaba: Ujvári Emma

 

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

Bakonyi Gergő ● Bakonyi Vadkanok ● Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola Ifjúsági Fúvószenekara ● Baróti Gaál Mózes Általános Iskola néptánc csoportja ● Csetényi Bujka Néptánccsoport ● Csordás Balázs ● Csordás Zoltán ● Devecseri Ifjúsági Fúvószenekar ● Dj Kicsee ● Dr. Ipsits Csaba ● GTEV SURTHALER-LAUTER ● Horák Áron ● Horváth Norbert ● Kajárpéci Vízirevü Társulat ● Kaszás Béla ● Kelevézek ● Konkoly Merse ● Koós Máté ● „Libavonat” zenekar ● LXear zenekar ● Molnár György koncertzenekara ● Nádas György ● Pénzes Sándor ● Pódium Színház ● Something Nice zenekar ● Stefi ● Walkó Csaba ● Zirci Fúvósok

 

Bakonyi Betyárlegényke: Weinper Csanád Zsolt ● Pénzes Nimród Zsombor ● Pénzes Boldizsár Zsigmond ● Pénzes Mátyás Bendegúz

 

Leghetykébb Bajusz gazdája: Bujdosó Attila

Legnagyobb Bakonyi Betyár: Bakonykarszt Zrt. Zirci Üzemmérnökség

 

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

1. Tündérfarm: Rókagombás bakonyi betyár ragu vajas galuskával

2. A régiek: Csülökpörkölt

3. Csipet csapat: Sertéspörkölt

Különdíj: Soproni — Bakonyi sertéstokány

 

Tombola nyertesek:

Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték Makrygialosra a nyári szezonra:

Erdős Ramóna (Zirc)

Schvéger Norbert (Zirc)

 

Az Androméda Travel Kft. szilveszteri Ajándék-Utalvány felajánlását nyerték a görögországi Makrygialos üdülőhelyen

Erdős Ramóna (Zirc)

Panyi Kinga (Zirc)

 

V. Betyáros Hajrá eredményei:

Bakonyi Betyárkupa:

Serdülők: FC Zirc–Csetény SE /6:1/

Öregfiúk: Zirc–Bakonybél /3:2/

Felnőtt: Zirc-Dudar SE–Gyulafirátót /4:2/

 

Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny: Pej Zsolt

 

„Nem csak a betyárpuskák sülnek el…” nyílt lövészverseny

Felnőtt férfi:

1. Vintze Csaba, (Zirc)

2. Kovács Bertalan (Zirc)

3. Somogyi Tamás (Bakonybél)

 

Felnőtt nő:

1. Kugler Anita (Budapest)

2. Vintzéné Valler Edit (Zirc)

3. Finta-Sarkadi Beáta (Szombathely)

 

Ifjúsági fiú:

1. Vágenhoffer Dávid (Zirc)

2. Végh Zsigmond (Zirc)

3. Vajda Marcell)

 

Ifjúsági lány:

1. Vintze Zsófia (Zirc)

2. Lingl Nóra (Zirc)

3. Nagy Beatrix (Zirc)

 

Lovas programok díjazottai:

Kezdő ügyességi:

1. Nagy Alexandra (Csetény)

2. Acsai Ramóna

3. Nagy Zoltán (Csetény)

 

Haladó ügyességi:

1. Domonkos Krisztián (Kajárpéc)

2. Silingi Zsófia (Tündér Farm)

3. Bódis Ferenc (Lázi)

 

Kezdő díjugrató:

1. Fa Virág (Tündér Farm)

2. Nagy Kira Rebeka (Csót – Bakonyalja Lovas Klub)

3. Silingi Zsófia (Tündér Farm)

 

Haladó díjugrató:

1. Lénárt Károly (Gyónpuszta)

2. Miszi Béla (Tündér Farm)

3. Legelő Hősei