Szövegdoboz:
Szövegdoboz:
Képtalálat a következőre: „youtube icon”

XX. Bakonyi Betyárnapok | 2018. augusztus 3-4. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület

 

Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

 

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

Falusi MariannHonbolygóné EmmaNagyné Honyecz Valéria

 

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

Akkordeon Harmónika Zenekar Berta István Csík Zenekar Ethnokor Együttes Holczapfel Tamás Horváth Lajos Ottó

Iszak Dániel Kaufmann Frici Rulett Együttes Syncron Moderntánc-Csoport

 

Leghetykébb Bajusz gazdája: Palotai Attila

Legnagyobb Bakonyi Betyár: DETHERM Kft.

Legifjabb Bakonyi Betyár: Márkos Zoltán Koppány

 

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

1. Csikóbőrös Kulacs FC: Csülök pörkölt

2. Piszkos 12: Barna sörben párolt sertéslapocka burgonya pogácsával

3. Pilis Kecsessége: Áfonyás-gombás szarvas pörkölt

Különdíj: Fakanál-forgató - Ica mama husija

 

Tombola nyertesek:

Az Androméda Travel Kft. 35.000 Ft-os üdülési utalványát nyerték Makrygialosra:

Strausz Tímea Andrea (Dudar)

Hujberné Horváth Ágnes (Zirc)

 

Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték Makrygialosra:

Szakács István Milán (Zirc)

Simon Dezsőné (Bakonynána)

 

V. Betyáros Hajrá eredményei:

Bakonyi Betyárkupa:

Serdülők: FC Zirc–Csetény SE /6:1/

Öregfiúk: Zirc–Bakonybél /3:2/

Felnőtt: Zirc-Dudar SE–Gyulafirátót /4:2/

 

Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny: Pej Zsolt

 

„Nem csak a betyárpuskák sülnek el…” nyílt lövészverseny

Felnőtt férfi:

1. Vintze Csaba, (Zirc)                2. Kovács Bertalan (Zirc)             3. Somogyi Tamás (Bakonybél)

 

Felnőtt nő:

1. Kugler Anita (Budapest)           2. Vintzéné Valler Edit (Zirc)       3. Finta-Sarkadi Beáta (Szombathely)

 

Ifjúsági fiú:

1. Vágenhoffer Dávid (Zirc)          2. Végh Zsigmond (Zirc)             3. Vajda Marcell)

 

Ifjúsági lány:

1. Vintze Zsófia (Zirc)                 2. Lingl Nóra (Zirc)                    3. Nagy Beatrix (Zirc)

 

Lovas programok díjazottai:

Kezdő ügyességi:

Nagy ló:     1. Hamvas Karina – Cody            2. Friss Enikő – Kerecsen             3. Fejes László – Hurikán.

Póni:         1. Kukoda Boglárka – Hópihe        2. Kokas Nóra – Hópihe              3. Kiss Júlia – Boney.

 

Haladó ügyességi:

Nagy ló:     1. Domonkos Krisztián – Mimi      2. Szeibert Csenge – Lutri           3. Ördög Péter – Fanny.

Póni:         1. Tamási Hanna – Boney.

 

Kezdő díjugratás

Nagy ló:     1. Mátis Katalin – Szora              2. Nagy Viktória – Tornádó         3. Silingi Zsófia – Shába.

Póni:         1. Tamási Hanna – Boney            2. Kokas Nóra – Boney.

 

Haladó díjugrató:

Nagy ló:     1. Koczor József – Amy                2. Kis Jakab Fanni – Félix             3. Gémesi Gergely – Vili.

Póni:         1. Nagy Kira Rebeka – Brandy       2. Ozsváth Lili – Dollár.

 

Vadászhajtás:

                1. Skultéti Imre – Mítosz-Pálma    2. Szabó Molnár Zoltán – Táncos-Táltos    3. Kotrics Szabolcs – Texas-Rokkó.

 

Akadályhajtás:

                1. Bolk Krisztián – Játék-Száva      2. Kotrics Szabolcs – Muki-Rokkó             3. Heszpuk István – Linda-Leila.

 

Póni:

                1. Skultéti Imre – Mítosz-Pálma    2. Hapek László – Csillag-Buján